Hoppa till huvudmenyn Hoppa till huvudinnehållet

Vi som arbetar på BOSSE

Verksamhetschef Patrik Forslin

08-544 88 692

patrik@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Patrik Forslin

Amad Al-Gabban Lindblom

Konsulent (tjänstledig)

KBT terapeut

08-544 88 660

amad@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Amad Lindblom

Andreas Tollwé

IT-ansvarig

08-544 88 690

ante@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Andreas Tollwé

Erika Meurlin

Konsulent

08-544 88 670

erika.m@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Erika Meurlin

Inga-Lill Krantz Åberg

Styrelseordförande

Utbildningsansvarig

Konsulent

08-544 88 671

ingalill@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Inga-Lill Krantz Åberg

Inger Eriksson

Konsulent

08-544 88 676

inger@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Inger Eriksson

Krister Gullberg

Konsulent

KBT terapeut

08-544 88 674

krister@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Krister Gullberg

Maria Jansson

Administratör

08-544 88 694

maria@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Maria Jansson

Salomon Skillbrant

Administratör

08-544 88 696

salomon@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Salomon Skillbrant

Stefan Balogh

Konsulent

Sexolog

08-544 88 673

stefan.b@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Stefan Balogh

Stefan Sundquist

Konsulent (tjänstledig)

08-544 88 660

stefan.s@bosse-kunskapscenter.se

Susanne Hedberg

Administratör

08-544 88 693

susanne@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Susanne Hedberg

Susanne Qwist

Konsulent

Sexolog

08-544 88 672

susanne.q@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Susanne Qwist

Ubah Robleh

Konsulent

KBT terapeut

08-544 88 675

ubah@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Ubah Robleh

Yvonne Björkman

Administratör

08-544 88 695

yvonne@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Yvonne Björkman