Hoppa till huvudmenyn Hoppa till huvudinnehållet

Vi som arbetar på BOSSE

AnnMarie Ståhl

Verksamhetschef

08-544 88 669

annmarie@bosse-kunskapscenter.se

Bild på AnnMarie Ståhl

Amad Al-Gabban Lindblom

Konsulent (tjänstledig t.om. 2020-12-31)

KBT terapeut

Kommunikationsansvarig

08-544 88 665

amad@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Amad Lindblom

Andreas Tollwé

IT-ansvarig

08-544 88 660

ante@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Andreas Tollwé

Anna Palmborg

Konsulent

08-544 88 668

anna@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Anna Palmborg

Erika Meurlin

Konsulent

08-544 88 670

erika.m@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Erika Meurlin

Inga-Lill Krantz Åberg

Styrelseordförande

Utbildningsansvarig

Konsulent

08-544 88 671

ingalill@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Inga-Lill Krantz Åberg

Inger Eriksson

Konsulent

08-544 88 697

inger@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Inger Eriksson

Krister Gullberg

Konsulent

KBT terapeut

08-544 88 667

krister@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Krister Gullberg

Maria Jansson

Administratör

08-544 88 694

maria@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Maria Jansson

Solomon Skillbrant

Administratör

08-544 88 660

salomon@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Salomon Skillbrant

Stefan Balogh

Konsulent

Sexolog

08-544 88 673

stefan.b@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Stefan Balogh

Stefan Sundquist- tjänstledig

Konsulent

08-544 88 660

stefan.s@bosse-kunskapscenter.se

Susanne Hedberg

Administratör

08-544 88 693

susanne@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Susanne Hedberg

Susanne Qwist

Konsulent

Sexolog

08-544 88 670

susanne.q@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Susanne Qwist

Ubah Robleh

Konsulent

KBT terapeut

08-544 88 691

ubah@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Ubah Robleh

Yvonne Björkman

Administratör

08-544 88 662

yvonne@bosse-kunskapscenter.se

Bild på Yvonne Björkman